Söğütözü’nde iş, siyaset ve alışverişin kesiştiği noktada konumlanmış olan Wyndham Ankara Oteli Wyndham Oteller Grubu’nun bir parçasıdır. Metro durağına 500 metre mesafede Armada Alışveriş Merkezi’ne ise çok daha yakındır. Fiyatları görece daha makul olduğu için tercih edilme ortalaması yüksektir.

Övgüler

Yılbaşı, düğün ve benzeri kutlama organizasyonları için ideal salon ve hizmet sunuyorlar. Buna yemeklerinin kalitesi ve çeşitliliği de eklendiğinde özel günler için iyi bir seçenek sunmuş oluyorlar. İş merkezleri, alışveriş merkezleri ve yeme içme merkezlerine yakınlığı ayrı bir avantaj oluşturmaktadır. Spa, hamam ve sauna hizmetleri de genel takdir düzeyini yakalamış durumdadır. Kalabalık şirket organizasyonları için geniş imkanlara sahip olan Wyndham Otel’in toplantı odaları teknik özellikleri açısından oldukça iyi durumda. Çalışanlarının becerikliliği, titizliği ve güler yüzü misafirlerinden geçer not alan otelin odaları küçük olsa da konforu, yatak ve yastık menüsünün rahatlığı memnuniyet düzeyinin üstünde. Odalarda standart olarak ütü masası ve ütü bulundurulması da ayrı bir güzellik. Bunca övgü bir arada olunca otelde yer bulabilmek için erken rezervasyon önermek gerekiyor.

Oda ve Salonlar

Wyndham 27 metrekarelik standart odalar sunuyor. İçinde ücretsiz interneti, LCD televizyonu ve iPod yuvası ile oldukça tatmin edici odalar. Süitler 50 metrekare büyüklüğünde, oturma odası, jakuzi ve misafir tuvaleti konforu barındırıyor. 60 metrekarelik Teras süitlerin kendisine ait keyifli terasları bulunuyor. Kral dairesi 115 metrekarelik bir alanı kaplıyor.

9 ayrı toplantı salonu sunan otelin 360 Degree Video Mapping teknolojisini görmenizde yarar var.

Eleştiriler

Memnuniyet düzeyi yüksek olsa da otelde bazı aksaklıklar olmuyor değil. Asansörlerin kartla çalışması, kartın oda arkadaşınızda kalması durumunda sorun yaratabiliyor. Bu gibi durumlar için fazladan kart istemekte yarar var. Kış aylarında merkezi ısıtmanın gereğinden fazla çalışması da kimi misafirleri rahatsız edebiliyor. TV yayın kalitesinin zaman zaman bozuk olması da tatsız sürprizler yaşatabiliyor. Fitness salonunun biraz daha büyük olması pek çok misafiri daha memnun edecektir eminiz.

Özetle

Çok iyi bir lokasyonda, misafirlerinden oldukça olumlu geri dönüşler alan Wyndham, özellikle iş gezileri ve toplantılar için zarif seçenekler sunuyor.